Menü Kapat

Türk Havayolları Star Alliance üyesi olarak bünyesinde 300’den fazla uçak barındırmaktadır ve 124 ülkede 311 havaalanına uçuşu vardır.Bu denli birinci sınıf bir havayoluyla çalışmak müşterilerimize verilebilecek en yüksek konforu sunabilmemizi sağlamaktadır.

Koç Üniversitesi Hastanesi, Eylül 2014'te Koç Üniversitesi’nin eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyete geçti. 220.000 m2'lik bir alanı kapsayan Sağlık Bilimleri Yerleşkesi; tıp okulu, hemşirelik okulu, araştırma laboratuvarları ve İleri Öğrenme Merkezi'ni kapsamaktadır. Koç Üniversitesi Hastanesi kendini destekleyen teknoloji ve eğitimi sayesinde Türkiye’nin en iyilerinden biridir.

Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde kar amacı gütmeyen özel bir sağlık kurumudur.Doktor, hemşire ve sağlık çalışanları, sahip olduğu tanı ve tedavi teknolojileri, idari sistem ve süreçleriyle sağladığı hasta bakım kalitesini 92 yıldır Kuzey Amerika standartlarında yaşatan Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, ülkemizde sağlık sektörünün gelişmesinde kilit rol oynamaktadır.Etik yaklaşımı ve yarattığı güven duygusu ile doktorların, hemşirelerin, tüm sağlık çalışanlarının ve hastaların gözünde saygınlık kazanmıştır.

Türkiye çapında 24 hastane ve tıp merkezi, 100’ün üzerinde tıbbi birimi ile Acıbadem Sağlık Grubu rehabilitasyondan cerrahiye, çocuk hastalıklarından bağımlılık merkezine oldukça donanımlı ve kıdemlidir.

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir. Türkiye'yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekânları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Hospitadent dünyanın 11 noktasındaki hastanelerindeki son teknoloji aletler, seçkin hekim kadrosu ve uzman personeliyle birlikte diş tedavisinde standartları yükseltmeye devam ediyor.2013 yılında 1 milyonu aşkın hastayı tedavi ederek TEMOS Sertifikasını kazanmış ve Ekovitrin dergisinin 2015 yılında yaptığı anket sonucu ise Yılın Sağlık Örgütü olarak seçilmiştir. 2018 yılında ise Türkiye’de Stevie Awards kazanan ilk hastane oldu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin yaptığı araştırmada da sektöründe en başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Emsey Hospital, kanserin bütüncül tedavisi (ameliyat-kemoterapi-radyasyon onkolojisi), Kök Hücre Nakli, Kalp ve Damar Cerrahisi, Tüp Bebek, Jinekoloji, Obezite Cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Nükleer Tıp tedavileri gibi alanlarda referans merkezidir.Emsey Hospital gibi prestijli bir hastaneyle çalışmak hastalarımıza en iyi, en rahat ve en son teknoloji tedavileri sunmamızı sağlamaktadır.

Medicine Hospital, 39 birimi ve etikten şaşmayan, müşteri memnuniyeti üzerine kurulu mükemmeliyetçi yapısıyla hizmetinizdedir.

Altunizade ve Bahçelievler olmak üzere toplamda 3 lokasyonu bulunan Esteworld engin bilgisi, lüks kompleksleri, son teknoloji ekipmanı, profesyonel ekibi ve üstün kalite standartları ile birlikte Esteworld sizi baştan yaratmaya hazırdır.

Medicana Sağlık Grubu 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmeti veriyor. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa’da hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Hastanelerindeki güvenlik, kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitededir. Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile (SHKS) tam uyum içerisinde hizmet vermektedir.

Dünyagöz Hastaneler Grubu yurtiçi ve yurtdışı 26 noktada günde 8000 klinik ve 1000 ameliyat kapasitesi sağlayabilen hastaneye sahiptir. Dünyagöz Hastane Grubu 23 yılda 25,300,000 hastayla beraber Türkiye’nin “ilk” ve dünya’nın ise “birinci” hastane grubudur.FDA’dan onaylı 500’ün üzerinde tedaviye sahip hastanelerle birlikte Dünyagöz Hastaneler Grubu size en iyilerin arasında, hatta onlardan daha da iyi bir hizmet sağlayabilir.

Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile büyük bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olarak göze çarpıyor.

Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde çalışan Anadolu Medical Center, tüm branşlarda hizmet sunuyor; hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına ve beklentilerine değer veriyor, huzurlu bir tedavi süreci geçirmeleri, kendilerini evlerinde hissetmeleri için büyük bir özenle çalışıyor.

Lokman Hekim Hastaneleri, sunduğu profesyonel ve nitelikli sağlık hizmetlerini koşulsuz hasta memnuniyeti ile taçlandırarak, hizmet kalitesini sürekli arttırmayı daima kendisine şiar edinmiştir. Lokman Hekim, bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü, modern, temiz ve ferah mekânlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve ekonomik sağlık hizmeti demektir.

Hüma Hastaneleri, sunduğu profesyonel ve nitelikli sağlık hizmetlerini koşulsuz hasta memnuniyeti ile taçlandırarak, hizmet kalitesini sürekli arttırmayı daima kendisine şiar edinmiştir. Hüma, bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü, modern, temiz ve ferah mekânlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve ekonomik sağlık hizmeti demektir.

Kayseri Sağlık Turizmi Platformu, Kayseri, ulaşım anlamında Türkiye’nin merkezinde yer alan bir şehirdir. Türkiye ve Kayseri dünyanın her yerinden ulaşım kolaylığına sahiptir. Kayseri, aynı zamanda pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi ve doğal zenginliklerle dolu bir şehridir. Dünyanın önemli harikalarından olan, tarih boyu cazibe merkezi haline gelmiş ve bugün çok önemli bir turizm merkezi olan Kapadokya’ya tarih boyunca başkentlik yapması da Kayseri’nin önemli bir özelliğidir. Kayseri, bu özelliklerinin yanı sıra çok önemli bir sağlık alt yapısına sahiptir. Dünyanın ilk tıp fakültesi olarak bilinen ve 1206 yılında yaptırılan Gevher Nesibe Şifahiyesi ve Medresesi Kayseri’dedir. Kayseri, tarihinden gelen tıbbi genlerle 800 yıl önce olduğu gibi bugün de önemli bir sağlık merkezidir. Bugün Kayseri, ülkemizin en kapsamlı hastanelerinden birisi olan 1607 yataklı Şehir Hastanesi ile birlikte Sağlık Turizmi Belgeli 3748 yataklı sağlık merkezlerine sahiptir.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Değerlerimiz, Tüm insanlığın temel değerleridir… Yani, saygı, sevgi, güven, dürüstlük, doğruluk, samimiyet, fedakarlık, kararlılık ve aldığının hakkını vermektir. Çünkü evrensel değerlerin ne yazık ki giderek yıprandığı günümüzde, insana ve insanlığa ait olan hiçbir şey bize yabancı olmamıştır ve olmayacaktır. Bu nedenle Dünyam Hastanesinde insana önem verilmektedir.